28/02/2022

Panmar Wood – ich specjalność to drewno

W procesie wykańczania wnętrz często wykorzystywanym materiałem jest drewno – pasuje do wielu stylów aranżacyjnych, jest naturalne, ekologiczne i łatwe w pielęgnacji. Zalety te sprawiają, że stosuje się je do produkcji rozmaitych elementów wnętrzarskich. Często spotykana architektura drewniana to między innymi podłogi, schody czy blaty kuchenne. Nie bez znaczenia jest także łatwość obróbki, dzięki której ten solidny materiał można przyciąć na dowolny kształt, odpowiadający indywidualnym wymaganiom inwestora. Sprawdź, co w ofercie ma Panmar Wood – producent specjalizujący się w wyrobach z drewna!

Architektura drewniana w Twoich wnętrzach – zobacz dostępne możliwości

Jako doświadczony producent wyrobów drewnianych – firma Panmar Wood ma w swoim asortymencie bogaty wybór elementów wykończeniowych do wnętrz. Wśród nich warto wymienić:

  • blaty kuchenne z płyty klejonej – ten solidny materiał wykazuje wysoką odporność na działanie potencjalnie destrukcyjnych czynników, dlatego doskonale sprawdza się w kuchni jako wykończenie powierzchni roboczej. Jego pielęgnacja jest prosta i niewymagająca. Warto podkreślić, że blaty kuchenne dębowe są wytrzymałe i niepodatne na wilgoć czy wysokie temperatury. Trudno je zarysować czy doprowadzić do ich odbarwienia – oznacza to, że przez długi czas będą cieszyć swoim nienagannym wyglądem,
  • blaty stołów – dzięki temu, że drewno można z łatwością przyciąć na dowolny kształt, produkowane z niego meble zachwycają oryginalnością i wysokim stopniem spersonalizowania.

Dlaczego warto postawić na drewno od Panmar Wood?

Oferowana przez tego producenta architektura drewniana wyróżnia się szeregiem zalet, wśród których należy wspomnieć przede wszystkim o wykorzystywaniu najlepszych gatunków drzew podczas produkcji. Są to wyroby bukowe, orzechowe i dębowe – to właśnie te ostatnie cieszą się największą popularnością i stanowią kluczowy element w asortymencie firmy. Dąb to solidny materiał – wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Nie zawiera szkodliwych substancji, jest bowiem naturalny i ekologiczny. Można przyciąć go na dowolny kształt, co sprawia, że wykonane z niego blaty są dostosowane do wymogów konkretnego projektu.

Blaty drewniane – poznaj ich zalety

Zastanawiasz się, czy drewniane blaty do kuchni to dobre rozwiązanie? Z pewnością zachwycają one swym designem i wprowadzą do pomieszczenia nieco przytulności. Doskonale komponują się z każdym wystrojem – docenią je zarówno miłośnicy klasyki, jak i nowoczesności. Z łatwością zestawisz je z płytkami kuchennymi lub odsłoniętą, surową cegłą.

Postaw na drewniane wyroby od Panmar Wood i zachwyć się ich solidnością!

Jeśli interesuje Cię architektura drewniana i chcesz zaprosić do swoich wnętrz blaty wykonane z wysokiej jakości surowców, postaw na ofertę Panmar Wood. Zajrzyj na Dekores.eu (https://dekores.eu/) i przekonaj się, jak bogate możliwości czekają na Ciebie. Wybierz lite drewno dębowe i ciesz się jego solidnością przez wiele lat. Producent zapewnia indywidualne podejście do każdego zamówienia, abyś otrzymał spersonalizowane wyroby odpowiadające Twoim potrzebom.