Aktualności

9.01.2024

Dekores na targach 4 Design Days w Katowicach

Zapraszamy do odwiedzenia wyjątkowej Strefy Dekores podczas 4 Design Days, które odbędą się w Katowicach w dniach 25–28 stycznia, stoisko nr 38. To wydarzenie to jedno z najważniejszych spotkań wzornictwa użytkowego i architektury w Polsce, gromadzące najbardziej znanych twórców, architektów, projektantów oraz dostawców i producentów branży meblowej i aranżacji wnętrz.

Jeśli jesteście zainteresowani światem designu i architektury, serdecznie zapraszamy na 4 Design Days, gdzie będziecie mieli okazję zobaczyć naszą bogatą ofertę. Odkryjcie z nami możliwości tworzenia pięknych i funkcjonalnych przestrzeni!

18.10.2022

Premiera nowych marek na Targach Warsaw Home

Marka Dekores należąca do Grupy REJS poszerzyła swoją ofertę o nowe dekory płyt i blatów znanych, renomowanych firm FORMICA, XTONE i Fundermax.

Zapraszamy na prezentację wzorów podczas Targów Warsaw Home w Nadarzynie na stoisku REJS, hala D, stoisko D2.08. w dniach 19-22.10.2022r.

Zapraszamy również to kontaktu.

5.05.2022

Dni otwarte Dekores

Zapraszamy na prezentację produktową marek Dekores podczas Dni Otwartych REJS, prowadzoną przez profesjonalnych doradców. Dni Otwarte odbędą się w punktach handlowych REJS i hurtowniach wybranych autoryzowanych dystrybutorów. Uczestnicy majowych i czerwcowych spotkań mogą liczyć na szereg atrakcji. Wśród nich – pyszne jedzenie serwowane z foodtracków, a także zabawa w koło fortuny. Podczas rywalizacji będzie można wygrać ciekawe nagrody. Jakie? O tym przekonajcie się sami. Sprawdźcie gdzie i kiedy możecie uczestniczyć w prezentacjach.


14.04.2022

Zdrowych i Spokojnych Świąt życzy Zarząd i Pracownicy marki DEKORES.