Alluslate - kompozytowe panele ścienne

W odpowiedzi na potrzebę stworzenia trwałego i kreatywnego rozwiązania dla najbardziej innowacyjnych projektów, Krion opracował Alluslate®, kompozytowy panel ścienny składający się z dwóch odpornych i plastycznych zewnętrznych warstw aluminium, gdzie górna warstwa jest ozdobiona zaawansowaną techniką drukarską.

Alluslate można zainstalować zarówno w domu: na fronty ekspozycyjne, regały na książki, meble, szafy a także na wewnętrzne w restauracjach, kawiarniach, hotelach, łazienkach i rezydencjach.

Panel wykonany jest z aluminium i kompozytu, zapewnia dużą odporność, a jego powierzchnia jest dekorowana przy użyciu zaawansowanych technik drukarskich, które następnie zabezpiecza się powłoką matową lub szkliwioną, co pozwala na tworzenie projektów najwyższej jakości.

Mimo dużego formatu (1200 x 2600 mm) są na tyle lekkie, że łatwo je transportować i przenosić. Dzięki temu można nimi pokryć duże powierzchnie w krótkim czasie, co czyni je idealnymi płytkami ściennymi do instalacji w celu szybkiej zmiany dekoracji w obszarach komercyjnych lub mieszkalnych, gdzie prace muszą być wykonane szybko i czysto. Ponadto nie jest konieczne usuwanie poprzednich materiałów, ponieważ można je zainstalować na większości powierzchniach.