FITWALL

Panele Fitwall® to dekoracyjne okładziny wykonane z dużą dokładnością. Stosujemy je jako elementy pionowe, zarówno w pomieszczeniach komercyjnych jak i mieszkaniach prywatnych, możemy stosować materiał również na suficie, oraz powierzchniach pionowych. Skład paneli jest opracowany przez Grupę Krion Porcelanosa, materiał zawiera dużą ilość minerałów, a elementem wiążącym jest żywica zawierająca przetworzony PET co oznacza dobre parametry bezpieczeństwa, oraz niską emisyjność substancji lotnych.

Fitwall posiada w swojej ofercie cztery serie paneli:

Seria Concrete: model Arco, Wave i Rolling posiadają subtelne i delikatne formy, które generują kontrasty inspirowane rzymską architekturą i egzotycznymi stylami.
Seria Cotto: model Matonella swoim wyglądem przypomina ceramikę, oferując wyjątkowy potencjał do oryginalnego wystroju. Stanowi idealne połączenie tradycji i nowoczesności, a jej ultra realistyczne tekstury nadadzą każdej przestrzeni wyróżniający się i ponadczasowy wygląd.
Seria Wood: model Doghe podobny jest wyglądem do naturalnego drewna, dystyngowany, wyrafinowany, który przekazuje elegancję i spokój.
Seria Creative: model Willow, którego uspokajające tony tworzą przyjazną atmosferę, model Palm, seria z efektem tkania, który dodaje wystrojowi objętości, model Shades to współczesny, wyrafinowanym styl oraz model OZ w bardzo oryginalnych połączeniach różnych form, które mogą uczynić każdą przestrzeń wyjątkową.

SERIA CONCRETE

Arco

White Sand
Grey Sand
Ocre Sand

Wave

White Sand
Grey Sand
Ocre Sand

Rolling

White Sand
Ash Sand
River Sand
Vulcan Sand

SERIA COTTO

Mattonella

Bianco
Paglierino
Bruciato
Anticato
Rosato

SERIA WOOD

Doghe

Roble Nature
Roble Murano
Nogal Americano

SERIA CREATIVE

Willow

Palm

Mediterranean
Caribbean

Shades

White
Wanilia
Dark Sand

Oz

White
Mediterranean
Red Clay
Yellow Clay
Velvet Brown