30/12/2021

Umywalki kompozytowe Krion

Zależy Ci na praktycznej i modnej aranżacji kuchni lub łazienki? Idealnym rozwiązaniem są umywalki kompozytowe. Sprawdź, dlaczego warto wybrać produkty wykonane z materiału kompozytowego. Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie wyposażenia do swojego domu!

Zalety dobrej umywalki

Wystrój kuchni i łazienki powinien być dobrze przemyślany. Wybieraj przedmioty, które nie tylko świetnie wyglądają, ale też są funkcjonalne. Pamiętaj, że każdego dnia domownicy krzątają się po pomieszczeniach i muszą czuć się w nich komfortowo. Najlepszym rozwiązaniem są solidne materiały, o których uszkodzenie nie trzeba się obawiać. Właśnie takie są kompozyty Krion (https://dekores.eu/produkty-krion/). To nowoczesny materiał, który składa się z wodorotlenku glinu i żywic. Wykonuje się z niego zlewozmywaki, wanny i brodziki. Na czym polegają zalety tego tworzywa w praktyce i jak zaaranżować z nim efektowne wnętrza?

Niska podatność na pęknięcia

Jeśli decydujesz się na umywalkę kompozytową Krion, masz pewność, że posłuży przez lata intensywnego użytkowania. Materiał, z którego została wykonana, wyróżnia niska podatność na pęknięcia. W łazience często zdarza się, że coś komuś spadnie. Mogą to być kosmetyki używane w trakcie przeglądania się w lustrze, maszynki do golenia, grzebienie lub inne akcesoria do stylizacji włosów. Gdy dany przedmiot upadnie na tworzywo utwardzane żywicą, nie przyczyni się do uszkodzenia powierzchni. Dzięki temu codzienna pielęgnacja staje się spokojniejsza i domownicy pozbywają się wielu niepotrzebnych zmartwień.

Łatwe czyszczenie i antybakteryjna struktura

Kolejnym powodem, dla którego umywalki Krion są polecane przez użytkowników, jest łatwość utrzymania ich w czystości. Nie musisz szukać specjalistycznych środków chemicznych i zastanawiać się, co jest bezpieczne dla czyszczonej powierzchni. Ponadto tworzywo najnowszej generacji jest pozbawione porów. Dzięki temu można skutecznie wyeliminować problem namnażających się w zlewie bakterii. Kompozyty są bardzo higieniczne i sprawdzają się w łazienkach oraz kuchniach użytkowanych przez wielu lokatorów. Warto kupić je na przykład do mieszkań przeznaczonych na wynajem i obiektów użyteczności publicznej.

Korzystna cena

Chcesz wyposażyć wnętrza za rozsądne pieniądze? W katalogu z produktami kompozytowymi znajdziesz wiele solidnych propozycji w korzystnej cenie. Tworzywo będące mieszanką starannie dobranych surowców jest tańsze od naturalnych artykułów. Jednocześnie wcale nie odbiega od nich pod względem estetyki. Przeciwnie, jest materiałem mniej podatnym na pęknięcia i łatwiejszym w pielęgnacji. To doskonały wybór dla osób, które chcą rozsądnie zarządzać swoim budżetem i poszukują niezawodnych rozwiązań.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Wyposażenie każdego pomieszczenia powinno być bezpieczne i komfortowe dla użytkowników. Umywalki Krion doskonale spełniają te kryteria. Są:

  • ognioodporne i ograniczają ryzyko rozprzestrzeniania się pożaru,
  • odporne na uderzenia i kompresję,
  • oznaczone niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła.

Wiele właściwości kompozytu doskonale sprawdza się w realiach dnia codziennego. Należy do nich również izolacja akustyczna i tłumienie dźwięków w pomieszczeniu. Zmniejszenie hałasu przydaje się na przykład wtedy, gdy jedni domownicy idą wcześnie do pracy, a drudzy jeszcze śpią.

Kompozyty Krion do kuchni i łazienki

Dużą zaletą materiału opracowanego przez specjalistów z branży jest wyjątkowa estetyka. Nowoczesne projekty wnętrz często opierają się na niczym niezakłóconej bieli tworzywa oraz niezauważalnych spoiwach. Dzięki nim wystrój staje się bardziej harmonijny. Co ciekawe, stylowe umywalki nablatowe są ekologiczne i w 100% przetwarzalne. Nadają się również do kontaktu z żywnością. Spełniają europejskie normy i przeszły odpowiednie badania.

Stylowe i tanie umywalki nablatowe

Chcesz kupić umywalkę? Postaw na produkty wykonane z materiału kompozytowego! Ciesz się ich pięknym wyglądem i odpornością na uszkodzenia. Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Skontaktuj się z nami! Chętnie podpowiemy, jak wybrać odpowiedni model.