Zlewozmywaki KRION

Zlewozmywaki kuchenne to coś, co musimy zintegrować z blatami kuchennymi; jeśli posiadają również właściwości najnowszej generacji, które pozwalają na jak największą higienę i jakość w naszym domu lub restauracji, wybór jest łatwiejszy. Dzięki kompaktowemu minerałowi KRION®, opracowanemu przez Systempool, firmę z Grupy PORCELANOSA, możliwe jest posiadanie nowoczesnego zlewozmywaka, który spełnia te wymagania.
Zlewozmywaki kuchenne z solid surface opracowane przez KRION® łączą formy i kolory, aby skonfigurować wyjątkowe, niepowtarzalne przestrzenie. Dzięki materiałowi najnowszej generacji będziesz mógł łączyć i dostosowywać swój zlewozmywak do reszty kuchni, aby uzyskać spersonalizowany projekt. Ponadto kompozycja naturalnych minerałów i żywic o wysokiej odporności zapewnia trwałość i jakość tego kompaktowego materiału.
Odkryj szeroką gamę zlewozmywaków kuchennych KRION® z solidną powierzchnią i wybierz z różnych kolekcji te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i gustom. Jeśli chcesz mieć kuchnię z materiałów najnowszej generacji, KRION® Solid Surface to Twój wybór.

Seria BASIC SINKS

Seria BASIC LABORATORY

Seria BASIC DOMESTIC