31/07/2022

Poznaj blaty z laminatu kompaktowego Print HPL Stratificato firmy Abet Laminati

Aby kuchnia czy każde inne pomieszczenie domu było funkcjonalne oraz zachwycało domowników i gości swoim wyglądem, projektując je, należy zwrócić uwagę na wszelkie szczegóły. Zamontowane blaty muszą być najwyższej jakości, trwałe i estetyczne. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego warto postawić na modele z laminatu kompaktowego Print HPL Stratificato firmy Abet Laminati. Czym wyróżniają się te wyroby? Sprawdź już teraz!

Abet Laminati ‒ marka, której produkty cechuje wyjątkowa estetyka i wytrzymałość

Uważa się, że kuchnia jest sercem każdego mieszkania. To w niej spędzamy mnóstwo czasu gotując i spożywając posiłki czy rozmawiając przy kawie z rodziną i przyjaciółmi. Stylów, w jakich można ją urządzić, jest wiele. Bez względu na to, czy wybierzesz nurt prowansalski, klasyczny, nowoczesny, czy minimalistyczny, zdecyduj się na wytrzymałe materiały wykończeniowe, które sprawią, że będzie estetyczna i funkcjonalna. Tylko produkty przewodnich, światowych producentów w branży zagwarantują wnętrzu piękny wygląd i praktyczność. Niewątpliwie należy do nich marka Abet Laminati, która w nowej kolekcji wyrobów proponuje blaty z laminatu kompaktowego Print HPL Stratificato.

Blaty Print HPL Stratificato ‒ czym się wyróżniają?

Opisywany produkt wyróżnia się na tle swoich odpowiedników szeregiem zalet. Wśród najważniejszych warto wyróżnić:

  • bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością,
  • ponadprzeciętne właściwości higieniczne oraz antybakteryjne,
  • dużą odporność na wilgoć (wodę, parę wodną), a także związki chemiczne i rozpuszczalniki organiczne obecne w gospodarstwie domowym.

Należy także wspomnieć, że blaty z laminatu kompaktowego są łatwe w czyszczeniu. Usunięcie zabrudzeń nie wymaga użycia specjalistycznych środków.

Ogromny wybór dekorów

Producent Abet Laminati chce spełnić oczekiwania wszystkich mieszkańców i projektantów, dlatego kolekcję swoich produktów nieustannie poszerza. W ofercie blatów z laminatu kompaktowego Print HPL Stratificato każdy znajdzie wyrób idealnie dopasowany do stylu pomieszczenia, a także swojego gustu i potrzeb.

Proponowane wzory występują w:

  • różnorodnej strukturze,
  • wielu kolorach rdzenia,
  • dwóch grubościach ‒ 10 i 12 mm,
  • trzech formatach: 305 cm x 130 cm, 420 cm x 130 cm, 420 cm x 161 cm.

W związku z powyższym wybór kolorystyki i faktury jest duży. Abet Laminati proponuje wyroby w jednolitych odcieniach ‒ idealne do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Właściciele domów i mieszkań, którzy chcą wprowadzić do kuchni oryginalny design mogą zdecydować się na laminaty imitujące beton, metal czy kamień. Print HPL Stratificato prezentuje także wersje z barwionym rdzeniem.

Wśród najpopularniejszych barw znajdują się różnorodne odcienie brązów i szarości. Wiele osób stawia także na ponadczasową biel, kolor kości słoniowej i czerń.

Skład i produkcja laminatów kompaktowych HPL

Opisywane laminaty są złożone z warstw papieru Krafta, które zostały obłożone obustronnie warstwą papieru dekoracyjnego. Impregnacji dokonano przy pomocy scalających żywic. Temperatura w procesie produkcji wynosiła 150 stopni i towarzyszyło jej podwyższone ciśnienie. Ta nowoczesna technologia pozwoliła na uzyskanie produktu o wspomnianej grubości: 10 lub 12 mm. Oczywiście są one wystarczające do zachowania wszystkich wymienionych wyżej właściwości mechanicznych.

Gdzie wykorzystać wyroby Abet Laminati?

Kuchnia nie jest jedynym miejscem, w którejblaty z laminatu kompaktowego znajdą zastosowanie. W domach i mieszkaniach można je wykorzystać także w jadalni czy łazience. Co więcej, sprawdzą się również w miejscach publicznych, np. w hotelach, biurach oraz szkołach.

Wybierz produkty najwyższej jakości i stwórz oryginalne wnętrza

Już wiesz, czym charakteryzują się blaty z laminatu kompaktowego Print HPL Stratificato. Jeżeli zależy Ci na ponadprzeciętnej jakości i wysokich walorach estetycznych materiałów wykończeniowych, opisywane wyroby muszą znaleźć się w Twojej kuchni i jadalni. Zainspiruj się i stwórz w swoim domu wyjątkową przestrzeń. Spraw, by aranżacja pomieszczeń była prosta i przyjemna.